Ettevõttest

Ettevõttest

AnkaMedical OÜ on 2006. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusalaks on Euroopas ja Ameerika Ühendriikides toodetud meditsiinitehnika- ja tarvikute maaletoomine, müük ning lisaks ka erinevate ravimite ja Femarelle toidulisandite turustamine Eestis.

Medical Team --- Image by © Royalty-Free/Corbis

Võttes alati arvesse oma klientide spetsiifilisi soove ja vajadusi, on meil võimalik kombineerida erinevate tootjate pakutavat meditsiinitehnikat ja –tarvikuid, et leida see üks ja sobivaim lahendus.

Kuna meditsiinitehnikaga tegelevate ettevõtete toodangus orienteerumine võib olla keeruline ja aeganõudev tegevus, siis on tihtilugu mõistlikum tellida täislahendus ettevõttelt, kes omab head ülevaadet eri piirkondade toodangust ning meditsiinitehnika spetsiifikast.

Seetõttu ongi AnkaMedicali eesmärgiks olla oma klientidele partneriks igal sammul – nii esmasel võimaluste ja vajaduste kaardistamisel, meditsiinitehnika valimisel, tarnimisel kui muidugi ka kõigis müügijärgsetes küsimustes. Tipptehniliste meditsiiniseadmete ostul organiseerime Teie personalile ka vastavad tootjapoolsed koolitused ning konsulatsioonid, et tagada võimalikult kiirelt valmidus uue tehnika kasutuselevõtuks.

Et saaksime garanteerida meilt ostetud toodetele pika ea ja kompromissitu töökindluse, oleme oma klientidele igakülgseks abiks nii masinate ja tarvikute seadistamisel kui ka hooldus- ja remonditööde läbiviimisel.

Meie igapäevasteks partneriteks on haiglad, perearstikeskused ja eratarbijad. Suurimatest klientidest väärivad märkimist Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA, Ida-Tallinna Keskhaigla AS ja Tartu Ülikooli Kliinikumi SA.